HIKOKI CJ90VST2WAZ
Popis:
Přímočará pila s elektronickou regulací rychlosti, systémem výměny plátku bez použití nářadí, minimálním poloměrem řezu 25 mm, 3 stupňovým předkmitem, naklápěním vpravo i vlevo až na 45 stupňů, pevnou hliníkovou konstrukcí, Soft touch rukojetí
Technická data:
Příkon 705 Watt
Otáčky naprázdno 850 - 3.000 / min.
Max. výška řezu do dřeva 90 mm
Max. výška řezu do měkké oceli 8 mm
Min. řezání - Radius 25 mm
Úhel naklonění 45 ° vpravo i vlevo
Délka zdvihu 26 mm
Celková délka 228 mm