HIKOKI Vrtací a sekací kladivo DH40MC WSZ
HIKOKI DH40MCWSZ
Popis:
Celovlnná elektronická regulace otáček
Prachotěsný úchyt SDS-max se zajištovací automatikou
Bezpečnostní třecí spojka
Prachotěsný vypínač
Technické parametry:
Max. vrtací průměr v betonu: 40 mm
Max. vrtací průměr s korunkou: 105 mm
Příkon: 1100 W