HIKOKI Aku bezuhlíková příklepová vrtačka DV18DBL2 WPZ
HIKOKI DV18DBL2WPZ
Popis:
Velmi kompaktní
S vysokým točivým momentem
Bezkartáčový
Motorické funkce RFC
Rychlosklíčidlo nejrychlejší ve své třídě
Hliníkový kryt převodovky
Softgrip
Indikátor stavu baterie
Technické parametry:
Napětí: 18 V
Kapacita akumulátoru: 2x 5,0 Ah
Max. kroutící moment: 136 Nm
Počet otáček: 0-500 / 2.100 min-1
Počet úderů: 0 - 31.500 min-1
Hmotnost: 2,5 Kg
Max.průměr vrtáku dřevo / kov / zdivo: 76 / 13 / 16 mm