HIKOKI Aku rázový utahovák WR18DBDL W4Z
HIKOKI WR18DBDLW4Z
Technická data:
Napětí: 18 V
Kapacita akumulátoru: bez aku
Volnoběžné otáčky: 0 - 900 / 1.400 / 2.000 / 2.600 min-1
Max. kroutící moment: 250 Nm
Upínání: 1/2"
Běžné šrouby: 10 - 16 mm
Pevnostní šrouby: 8 - 14 mm
Celková délka: 168 mm