HIKOKI Aku příklepová vrtačka DV18DJL WQZ
HIKOKI DV18DJLWQZ
Technické parametry:
Napětí baterie: 18V
Kapacita: 2x 3,0 Ah Li-Ion
Max. vrtací průměr v oceli: 13 mm
Max. vrtací průměr ve dřevě: 38 mm
Max. utahovací moment: 55 Nm